„Zatrzymaj aborcję” – o liberalnym projekcie ustawy antyaborcyjnej

"Zatrzymaj aborcję" – o liberalnym projekcie ustawy antyaborcyjnej

Niedawno procedowany liberalny (sic!) projekt Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję" wylądował w tzw. sejmowej zamrażarce. Sprzeciw wobec zabijania to nie radykalizm, lecz liberalne podejście do jednostki. Odebranie życia z premedytacją jest ingerencją w wolność człowieka do życia.O tym rozmawiali: Prezes Koła Naukowego Prawa Konstytucyjnego Uczelni Łazarskiego Beata Trochanowska, Wiceprezes Okręgu Warszawskiego Wolność – Warszawa Jacek Władysław Bartyzel i Prezes Okręgu Wojciech Ziółkowski.

Publiée par Wolność – Warszawa sur Jeudi 23 avril 2020

Niedawno procedowany liberalny (sic!) projekt Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj aborcję” wylądował w tzw. sejmowej zamrażarce. Sprzeciw wobec zabijania to nie radykalizm, lecz liberalne podejście do jednostki. Odebranie życia z premedytacją jest ingerencją w wolność człowieka do życia.
O tym rozmawiali: Prezes Koła Naukowego Prawa Konstytucyjnego Uczelni Łazarskiego Beata Trochanowska, Wiceprezes Okręgu Warszawskiego Wolność – WarszawaJacek Władysław Bartyzel i Prezes Okręgu Wojciech Ziółkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *