Hejt wobec Stanisława Michalkiewicza

Warto obejrzeć wywiad z redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem, wściekle hejtowanym w ostatnich 24 godzinach przez skrajnie lewicowe media akurat w czasie, kiedy stał się ofiarą patologii wymiaru „sprawiedliwości”. Kilka dni temu ten niezwykle utalentowany publicysta, którego felietony czytam regularnie z ogromnym zaciekawieniem, stał się ofiarą dokonanej przez komornika kradzieży prawie 200 tysięcy zł ze swoich dwóch kont bankowych. Jak do tego doszło? Otóż niejaka Żaneta Kąkolewska, lepiej znana pod pseudonimem „Katarzyna” wytoczyła mu proces. Sąd jednak nie był łaskawy pozwanego poinformować o procesie, tylko zaocznie przyklepał „wyrok”, no i podobnie jak sąd także komornik też nie przejmował się takimi „błachostkami” jak sprawiedliwy proces. Gdy jest okazja przywalić „prawakowi” to przecież paragraf się znajdzie, a nawet jak się nie znajdzie to co z tego. Redaktor Michalkiewicz miał kasę na koncie, no to już nie ma, i co im zrobicie?
Ale myliłby się kto myśli, że chociaż wobec tak jawnego sądowego i komorniczego bandytyzmu media staną po stronie ofiary. Zamiast tego kolportują fakenewsa jakoby red. Michalkiewicz ujawnił dane pani Kąkolewskiej (w rzeczywistości uczynił to dziennik Fakt).
A wywiad polecam nie tylko ze względu na tło tej kompromitacji sądownictwa (nie pierwszej i pewnie nie ostatniej) ale i ciekawe spostrzeżenia red. Michalkiewicza m.in. o expose premiera Morawieckiego, sprawie ustawy 447 i relacji z USA, kwestii obrotu bezgotówkowego i wreszcie szansach Konfederacji na odegranie roli w obecnej kadencji Sejmu. Przynajmniej we wRealu24 można posłuchać wybitnego publicysty a nie jego hejterów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *