13 października zagłosuję na Gabrielę Jurkiewicz, nr 10 na liście Konfederacji!

Szanowni Państwo,
W wyborach do Sejmu 13 października mój głos otrzyma Gabriela Jurkiewicz, startująca z 10. miejsca na liście nr 4 (Konfederacja) w okręgu wyborczym 19 obejmującym Warszawę.

Głos na Konfederację jest oczywisty i chyba nikogo nie może zaskakiwać: ta wolnorynkowa siła polityczna jako jedyna będzie walczyć o niskie podatki (program radykalnej obniżki podatków, likwidacji PIT czy opodatkowania paliw) podczas gdy socjalistyczna banda czworga (PiS, PO, SLD, PSL) chce przekupywać ludzi za ich własne pieniądze.

A czemu właśnie Gabrysia? Mimo młodego wieku w wolnościową działalność polityczną angażuje się ona już od wielu lat. Wchodzi w skład zarządu krajowego partii Korwin (Partia Wolność). Rewelacyjnie (widziałem na własne oczy, gdy gościnnie uczestniczyłem w ich spotkaniach – więc to ocena poparta obserwacją) aktywizuje organizację Młodzi dla Wolności (powiązaną z partią Korwin właśnie). Jej poglądy, przywiązanie do wolnościowego systemu wartości są mi bliskie i mam pewność, że głoszone szczerze. No, i tak jak ja, Gabrysia ma już „bana” na wstęp do #TVPiS, a to rekomendacja sama w sobie 😉
Dlatego oddam głos na Gabrielę Jurkiewicz – nr 10 na liście nr 4, a Was wszystkich zachęcam, byście głosowali podobnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *